Galeria

Efekty naszej pracy są dla nas i przyszłych klientów świadectwem rzetelnie wykonanej usługi. W tym celu stworzyliśmy galerię ze zdjęciami i krótkimi filmami zrealizowanych prac.

  • Prezentujemy usługę gruntownego czyszczenia i polimeryzowania wykładziny pcv typu Tarkett na oddziale rehabilitacji i oddziale szpitalnym w CuprumMed w Lubine.
  • Naszym udziałem było również wyczyszczenie klatki schodowej w kaflach ceramicznych wraz z doczyszczaniem bardzo zabrudzonych fug.

Pokazujemy Państwu nie tylko rezultaty naszych prac ale również czynności wykonywane podczas różnych etapów ich wykonywania.

  • Inna usługą jaką wykonaliśmy było wyczyszczenie wykładziny syntetycznej welurowej w hotelu Pałacyk w Chojnowie.
  • Usługa obejmowała dodatkowo impregnowanie wyczyszczonej wykładziny w pokojach i holach hotelowych. specjalnym środkiem hydrofobowym, który wydłuży okres użytkowania wykłądziny.

Urządzenia stosowane przez nas do wykonywania prac czyszczących są znanych i cenionych producentów i skutecznie wspierają nas nawet przy usuwaniu najgłębszych zabrudzeń.

  • Prace gruntownego czyszczenia wykładziny dywanowej w kinie HELIOS w Lubinie.
  • Wykładzina nosiła ślady ciężkich zabrudzeń z kawy, napojów słodzonych i czekolady. Mimo to nasza mszyna ORBOT poradziłą sobie z zabrudzeniami doskonale.

Czyścimy różnego typu wykładziny podłogowe i posadzki, niektóre wrażliwe na zasady inne na kwasy. Ważne jest aby dobrać odpowiedni preparat chemiczny i zastosować go w prawidłowej proporcji… a praca jest przyjemna i efektywna.